職歴
1. 2016/04/01 ~ 2019/03/31  
2. 2014/04/01 ~ 2016/03/31  
3. 2013/04/01 ~ 2016/03/31  
現在の専門分野
論文
1. 2021/03/31  
2. 2021/03/31  
3. 2021/03/31  
4. 2020/03  
5. 2019/03  
学会発表
1. 2021/12/04  
2. 2021/10/16  
3. 2021/08/27  
4. 2021/08/17  
5. 2021/08/07