職歴
1. 2015/04/01 ~ 2020/03/31  
2. 2012/10/01 ~ 2015/03/31  
3. 2000/04/01 ~ 2012/09/30  
現在の専門分野
論文
1. 2016/08  
2. 2016/05  
3. 2018/02  
4. 2018/01  
5. 2018/01  
学会発表
1. 2017/03/17  
2. 2016/09/22  
3. 2016/05/31  
4. 2016/05/22  
5. 2016/03/23