職歴
1. 2008/04/01 ~ 2008/12/31  
2. 2009/01/01 ~ 2011/03/31  
3. 2011/04/01 ~ 2014/03/31  
現在の専門分野
論文
1. 2021/03  
2. 2021/02/06  
3. 2020/03  
4. 2019/10  
5. 2019/09  
学会発表
1. 2020/12/12  
2. 2019/05/04  
3. 2019/01/14  
4. 2018/02/14  
5. 2016/02/26