職歴
1. 2017/04/01 ~ 2018/03/31  
2. 2016/04/01 ~ 2017/03/31  
現在の専門分野
論文
1. 2020/01  
2. 2019/07  
3. 2019/04  
4. 2018/03  
5. 2018/03