職歴
1. 2014/04/01 ~ 2017/03/31  
2. 2009/04/01 ~ 2013/03/31  
現在の専門分野
論文
1. 2017/03  
2. 2016/12  
3. 2016/03  
4. 2016  
5. 2015/06  
学会発表
1. 2020/08/02  
2. 2016/09/13  
3. 2016/05/13  
4. 2016/04/03  
5. 2015/11/03