職歴
1. 2015/04/01 ~ 2017/08/31  
2. 2015/09/01 ~ 2019/03/31  
3. 2016/09/01 ~ 2020/03/31  
4. 2017/09/01 ~ 2020/03/31  
現在の専門分野