職歴
1. 2019/09/22 ~ 2020/03/31  
2. 2013/04/01 ~ 2015/09/19  
3. 2009/04/01 ~ 2013/03/31  
現在の専門分野
学会発表
1. 2021  
2. 2021  
3. 2021  
4. 2020  
5. 2020