職歴
1. 2015/04/01 ~ 2020/03/31  
2. 2014/04/01 ~ 2015/03/31  
3. 2012/04/01 ~ 2014/03/31  
資格・免許
1. 2014  
2. 2009  
研究概要
 
現在の専門分野
論文
1. 2020/07  
2. 2020  
3. 2019/08  
4. 2018/11  
5. 2018